Mobilya Tasarımları Hakkında

Mobilya Tasarımları Hakkında

Mobilya Tasarımları denildiğinde İnegöl Mobilya Vadi’den alışveriş yapmak gerekir. İnegöl’de bulunan İnegöl Mobilya Vadi’de sektörünün lideri olmuştur. Mobilya sektöründe adını duyurmuş bir firma olan İnegöl Mobilya Vadi; İnegöl’de ve Türkiye’de kalitesi ile kendini kanıtlamıştır. Hatta mobilya sektöründe her geçen gün gelişen ve değişen modayı takip etmektedir. Yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır.

İnegöl Mobilya Vadi; aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya satışını yapmaktadır. Mobilyalar, modelleri ve çeşitliliği ile en gözde firma olmayı başarmıştır. inegöl koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride ürünlere sahip olması ile müşteri portföyünü genişletmektedir. Garantili ve birbirinden şık mobilya modellerini İnegöl Mobilya Vadi’nin online satış sitesinden incelemeniz mümkündür. Hatta detaylı bilgi almak için de müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

Bursa’da Mobilya Firmaları

inegöl mobilya mağazaları arasında önemli bir yeri olan İnegöl mobilya vadi uzun yıllardır Bursa’da mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin beğenisi ve memnuniyetini kazanabilmek adına üstün çalışmalar yapmaktadır. Koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları gibi bir çok kategoride ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin her iline dünyanın birçok ülkesinde mobilya satışı yapmaktadır. Bu sayede mobilya sektöründe aranılan bir marka olmayı başarmıştır. Detaylı bilgi ve sipariş için inegöl mobilya vadi müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir yada online web sitesini inceleyebilirsiniz.

İnegöl Mobilya Vadi İletişim Bilgileri

Mahmudiye Mah, Ertuğrul Gazi Cd. No:86/8, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

Mobilya Tasarımları

Genellikle Bursa inegöl mobilyası şirketi İnegöl Mobilya Vadi, Bursa ‘nın inegöl mobilyacılar çarşısında yer almaktadır. Yüzlerce çeşit mobilya ürününe sahip olan mağaza her yıl ülkenin her yerinden birçok sipariş almaktadır. Bu sayede müşterilerin zevkine uyacak şık tasarımlı, birbirinden farklı modellerde ürünleri vardır. İnegöl yemek odası takımları, koltuk takımları, genç odası takımları, yatak odası takımları ve daha birçok kategorilere ayrılmıştır. Özellikle mobilya ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedirler. Tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ürün parçaları müşteriye demonte haliyle teslim edilmektedir.

Hatta İnegöl Mobilya Vadi şirketinin web sitesini ziyaret ederek mobilyalar ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

yayemo