Bursada İnegöl Mobilya Firmaları

Bursada İnegöl Mobilya Firmaları

Bursada İnegöl Mobilya Firmaları arasında en tarz mobilya modelleri mağazalarından biri olan İnegöl Mobilya Vadi’de bulunmaktadır.

Bursada İnegöl Mobilya Firmaları

Bursa inegöl mobilya şirketi İnegöl Mobilya Vadi, Bursa ‘nın inegöl mobilyacılar çarşısında yer almaktadır. Yüzlerce çeşit mobilya ürününe sahip olan mağaza her yıl ülkenin her yerinden birçok sipariş almaktadır. Bu sayede müşterilerin zevkine uyacak şık tasarımlı, birbirinden farklı modellerde ürünleri vardır. İnegöl yemek odası takımları, koltuk takımları, genç odası takımları, yatak odası takımları ve daha birçok kategorilere ayrılmıştır. Özellikle mobilya ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedirler. Tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ürün parçaları müşteriye demonte haliyle teslim edilmektedir.

Hatta İnegöl Mobilya Vadi şirketinin web sitesini ziyaret ederek mobilyalar ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Genç Odaları

Özellikle hem güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmak adına hem de büyük yaşam alanlarına ihtiyaç olmaması adına çocuk odaları ve genç odaları için fonksiyonel özellikteki mobilyalar en doğru seçimler olacaktır. Bir çocuk veya genç odasının temel ihtiyaçları en işlevsel çözümler ile karşılanmalıdır. Bu şekilde ortalama bir mekan hacmi yeterli gelecektir. Fonksiyonel mobilyalar, aynı alanda birden fazla ihtiyacı karşılamaya ve işlev görmeye yaramaktadır. Ayrı ayrı depolama alanı, uyku, oturma ve bakım alanları oluşturabilirsiniz. Fakat uyku alanının alt kısmında depolama bölümlerinin yer alması, bakım yüzeyinin altında rafların oluşturulması ile malzemelerin burada saklanabilmesi gibi çözümler oldukça tercih edilmektedir.

Uykunun gerçekleştirildiği yatak bölümü ile bağlantılı masa bölümleri de bebeğinizin de rahatça bez değişimini, giydirme gibi işlevlerini gerçekleştirmeye yaramaktadır. Böylelikle büyük mekanlarda birçok mobilya kullanımının önüne geçerek, küçük bir mekanda daha az işlemle daha çok ihtiyaç alanı yaratılmaktadır. Mekan içerisinde ayrı bir mekan yaratmak için fonksiyonel olan mobilya çözümleri oldukça uygundur. Çocuk ve Genç odalarında da pratiklik ve hız önemli olduğu için onların ve ebeveynlerin rahat etmesi adına bu tarz mobilyalar tercih edilmelidir. Bu mobilyalarda güvenlik konusuna da dikkat edilmelidir. Sivri köşeler tercih edilmez ve hijyenik malzemeler ile sağlıklı koşullarda üretilmelidir. Hem fonksiyonel hem de tasarım açısından dikkat çekici mobilyalar rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik her bütçeye uygun gelecek fiyatlar sayesinde herkes istediği gibi bir odaya sahip olacaktır.

Genç Odaları

Evimizin her alanı gibi önem vermemiz gereken diğer alanlardan biride şüphesiz genç odasıdır. Çocuklarımızın nerede ise zamanlarının çoğunu geçirdikleri bu alandır. Hem verim kaliteli zaman geçirdikleri hem de verim alabilecekleri alanlar olarak tasarlanmalıdır.

Her şeyden önce fonksiyonel yani işlevselliği yüksek mobilyalar tercih edilmeli oda sıkıcı olmaktan kurtarılmalıdır. Gençlerin sevdiği karakterler tuttuğu takım sevdiği bir filmin yer aldığı objeler veya dekoratif aksesuarlar ile odayı harmanlayabilirsiniz. Böylece standart oda olmaktan çıkarabilirsiniz.
Genellikle genç odası takımları şifoniyer, çalışma masası, karyola, tuvalet masası ve komodinlerden oluşmaktadır. Bu durum dar alanları daha da boğucu hale getirmenize sebep oluyor. Oysa ki fonksiyonel ranza seçimi yaparak bu duruma son verebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde üretilen yeni modeller çok çocuklu aileler için tam bir kurtarıcıdır. Çünkü kurtarıcı ürün niteliğinde olmayı başarmıştır.

Ranza merdivenlerini çekmece özelliğinde tasarlamak alt katın zemine yakın kısmına bir yavru yatak yerleştirmek veya baza olarak artı bir depolama alanı fırsatı sunacaktır.
Özellikle çok çocuklu ailelerde bu tarz mobilyalar daha çok tercih edilmektedir. Çünkü geriye geniş alan bırakılması açısından ayrıca tercih sebebidir.
İşlevsel sağlıklı ve son modaya uygun ürünler ve detaylı bilgi için

İLETİŞİM

yayemo